"Zaczekaj aż wrócę" - specjalna oferta dla osób, które pracują albo uczą się zdalnie i wkrótce pójdą (lub ostatnio poszły) normalnie do pracy albo szkoły.

W czasie pandemii znacznie więcej czasu spędzaliśmy (spędzamy) z naszymi papugami, ale pandemia i zdalna praca oraz nauka kończy się, a dla niektórych już się skończyła. Papugi przyzwyczaiły się do naszej częstszej, a nierzadko nawet stałej obecności w domu. Teraz, zmuszone nagle do siedzenia samotnie przez większą część dnia, będą cierpieć. Może rozwinąć się u nich lęk separacyjny, tak dobrze znany z zakresu opieki nad psami. U papug też może on występować, tylko najczęściej nie umiemy go rozpoznać i nie zdajemy sobie z niego sprawy. 

W czasie specjalnych konsultacji pomogę stworzyć dla papugi takie warunki, które pozwolą jej przeżyć powrót właściciela do pracy w jak najmniej bolesny sposób. Wspólnie postaramy się aby nie rozwinął się u nich lęk separacyjny.


Cena: 50 zł za 30 minutową konsultację. Konsultację "Zaczekaj aż wrócę" można łączyć z ogólną konsultacją na temat utrzymywania papug. Za obie konsultacje łącznie cena promocyjna: 100 zł.