Jeśli jesteście Państwo moimi Klientami lub uczestniczyliście w webinarach, to będę wdzięczna za opinie i rekomendacje. Gdybyście mieli Państwo ochotę taką opinią podzielić się z innymi, to proszę o wysłanie jej na maila porady@behawiorystapapug.pl 

Wszędzie zachowana została oryginalna pisownia


Opinie na temat webinarów:

"Super! Mega dużo przydatnej wiedzy! Dziękuję!"

"Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tym spotkaniu online. Jeszcze raz dziękuję!"

"Nie spodziewałam się otrzymać aż takiej ilości fachowej wiedzy. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i ptasich przyjaciół:)"

"Super!"

"Super, dzięki!"

"Mega wiedza. Super!"

"Nie sądziłam, że tyle można powiedzieć o zwykłych roślinach na takim webinarium. Dziękuję!"

"Webinar był świetny!"

"Webinar rewelacyjny. Bardzo dużo wiedzy przekazanej w bardzo ciekawy sposób. Widać, że prelegentka wie o czym mówi i przekazuje wiedzę w sposób ciekawy i nie monotonny." (webinar o locie i problemie podcinania skrzydeł)

"Bardzo dziękuję za ten webinar. To dawka niezbędnej wiedzy dla każdego kto posiada choć jedną papugę i chce faktycznie zadbać o jej zdrowie. I to, jak się okazało, nie tylko fizyczne ale i psychiczne, gdyż podawane roślinki są nie tylko dawką zdrowej i urozmaiconej żywności ale również stanowią formę zabawy i ubogacenia środowiska."

"Fajnie, że treści zostały podzielone wg pór roku tak, aby można było na bieżąco skorzystać z przekazanej nam wiedzy – już czekam na następną lekcję letnich roślinek, które będę mogła zacząć podawać swoim nimfom."

"Bardzo mi się podobało, że rośliny nie tylko były pokazane na fotografiach ale też na rycinach, na których można było szczegółowo zapoznać się z ich budową, cechami charakterystycznymi odróżniającymi tę konkretną roślinę od innych, podobnych, czasem niebezpiecznych lub wręcz trujących. Do tego, ważne ostrzeżenie w przypadku roślin, które pomimo, że nie są szkodliwe to jednak, w przypadkach niektórych schorzeń (np. nerek) należy zachować ostrożność w ich dawkowaniu."

"Naprawdę solidna, podparta solidną bibliografią, dawka wiedzy. Gorąco polecam tym, którzy jeszcze nie skorzystali." (webinar o wiosennych roślinach jadalnych).

"Dziękuję również za bardzo ciekawy i pouczający webinar, korzystam z Pani stron od dużego czasu i dzięki temu, moi podopieczni jak i ja nauczyliśmy się bardzo dużo. Liczę na wiele kolejnych spotkań online, w zasadzie z niecierpliwością na nie czekam." (webinar o locie i problemie podcinania skrzydeł)

"Z czystym sercem będę polecała innym Pani webinary i cieszę się, że mogę być Pani słuchaczką!"

"Dziękuję za bardzo fajnie przeprowadzony webinar."

"Moim zdaniem webinar ten, to obowiązkowa „lektura” dla wszystkich, którzy są właścicielami papug. Pani Joanna posiada duże doświadczenie i obszerną wiedzę, którą w sposób profesjonalny i przystępny przekazuje uczestnikom. Dodatkowym atutem jest prezentacja, która obrazowo przedstawia temat. Bardzo dziękuję za tą skarbnice wiedzy.

Szkoda, że tak krótko :)"

"Jestem bardzo zadowolona ze spotkania. Wykład przygotowany został z najwyższą starannością pod względem merytorycznym- konkretnie, rzeczowo. Pomimo ograniczonego czasu uzyskałam odpowiedź na istotne pytania. Doceniam również czas, który poświęciła Pani na pytania uczestników po spotkaniu. Nie można pominąć w ocenie Pani zaangażowania  i troski o papugi. Pani wykłady są bardzo przystępnie przekazane. Oprócz tego ładna polszczyzna, wypowiedzi pełne."

"bardzo duża wiedza Pani prowadzącej :) obszerne i ciekawe informacje, jestem pod wrażeniem i mam nadzieję że spotkań będzie jeszcze więcej, serdecznie pozdrawiam:) "

"Webinar sprawnie zorganizowany z nielicznymi usterkami technicznymi, na które można przymknąć oko (sporadyczne przerywanie z powodu łącza) Bardzo rzetelnie przekazana wiedza, która zdecydowanie pomoże w utrzymywaniu dobrostanu moich papużek. Na pewno wezmę udział w kolejnych, płatnych webinarach, bo myślę, że warto. Dziękuję za ogrom pracy jaki wkłada Pani w edukowanie innych!"

"Bardzo fajnie i zwięźle przedstawione. Mnóstwo cennej wiedzy podane w prosty sposób."

"To kolejny werbinar w którym brałam udział. I jak zwykle czas ani w jednej minucie nie zmarnowany. Ogrom wiedzy popartej faktami. Gdy Pani Joanna nie wie czy można coś podać papugą, wprost mówi że nie ma wiedzy na ten temat, ale sprawdzi. Bardzo się cieszę, że istnieją tego typu werbinary, co poprawia jakość moich papug jak i innych. "

"Uczestniczyłam w wielu webinarach prowadzonych przez Panią Joannę Karocką i jestem pod wrażeniem jej ogromnej wiedzy o papugach - rzetelnej i zawsze popartej źródłami, dzięki niej moim papugom z pewnością żyje się lepiej :) Pani Joanno - dziękuję :)"

"Webinar bardzo przyjemny do słuchania. Zwięźle i na temat. Bez zbędnego przedłużania. Treść przydatna. Dla tych którzy zaczynają przygodę z papugami z pewnością obowiązkowa. Dla starszych wyjadaczy miłe odświeżenie tych wiadomości. Szkoda ze nie mogłam być obecna na żywo. Jedyna uwaga jaką mogłabym mieć to tematyka. Tytuł webinaru zasugerował mi ze główna role będzie grała historia Pani zainteresowania papugami, liczyłam na jakies ciekawe historie z Pani pracy, może anegdoty. Nie ukrywam, ze jestem w momencie życia w którym trzeba się na coś konkretnego decydować i liczyłam ze taki personalny webinar będzie dla mnie swoistą inspiracją do podjęcia jakichś kroków. Niemniej ogólnie był miły, przyjemny i z niecierpliwością czekam na webinar o wymaganiach żywieniowych poszczególnych gatunków. Liczę, ze pojawia się aleksandretty lub szeroko pojęte papugi azjatyckie :)"

"Bardzo ciekawe prowadzenie,  wiele informacji dla osób które zamierzają zamieszkać razem z nimfami lub już dzielą z nimi dom."

"Super Webinar swietnie poprowadzony duzo rzeczy mozna sie dowiedziec"

"Genialny webinar, doskonale i klarownie przekazana wiedza. Informqcje nowe, ktorych jesCze nie znalam nt zdrowia i dobrostanu nimf. Polecam wszystkim Pania Bwhawiorystkę Joanne Karocka"

"webinar miał naprawdę obszerny zakres materiału i mówił o kwestiach, które trudno znaleźć na internecie (jeśli mówimy o dobrych źródłach) temat rzadko poruszany i mi np. był słabo znany, dużo się dowiedziałam"

"Treść webinaru była ciekawa, obszerna, merytoryczna. Kolejna nieoceniony plus to materiał, który otrzymałam na maila. Jestem bardzo zadowolona."

"Świetnie i merytorycznie zaprezentowany temat :)"

"Super szkolenie! Widać ,że Pani Joanna posiada ogrom wiedzy oraz robi to z pasji i miłości do papug :) Jest to człowiek z misją i chce ,aby papugom żyło się lepiej w naszych domach :) Zawsze bezinteresownie wspomoże radą ;) "

"Bardzo interesująca prezentacja, ogromny ładunek wiedzy przedstawiony przez znakomitą znawczynię tematu. Dużo się dowiedziałam."

"Bardzo dużo przydatnej wiedzy przekazanej w przystępny i nie natłoczony sposób"

"Bardzo duża dawka wiedzy, można znaleźć coś dla siebie. Bardzo istotne informację do uzupełninia wiedzy przy "hodowli" papug. 

Również istotnie dla mnie było porównanie diety papug a ich wygląd. Przez to wiem, że moje papugi mogły mieć ubytki w diecie lub większy stres, a z biegiem czasu i pierzeniem pozbyliśmy się tego typu problemów. "

"Bardzo dobry webinar, dowiedziałam się dużo cennych informacji, już czekam na następny!"

"W niektórych kwestiach zbyt ogólne treści, wiele przydatnych informacji i ciekawostek, np lody. Oceniam na 5! Może w przyszłości rozbicie wykładu na mniejsze grupy gatunków, aby dowiedzieć się więcej o danych grupach papug"

"Świetnie poprowadzony webinar z ogromną dawką przydatnych wiadomości. Dużo zdjęć i przykładów, które ułatwiają przyswajanie informacji. Bardzo dobrze się słuchało wykładu."

"Było świetnie. Ponad 3h rzetelnej wiedzy przekazanej w sposób ogólnodostępny - przyswajalny nie tylko dla znawców tematu. Zdecydowanie wykorzystam zdobytą wiedzę dla  dobra moich papużek."

"Bardzo rzetelnie przygotowany webinar z obszerna wiedza. Wiedza przydatna dla laika i dla osoby która jest bardziej obeznana z tematem żywienia papug."

"Ogrom wiedzy, profesjonalna prowadząca, z miłą chęcią skorzystam z innych webinarów."

"Bardzo wartościowy materiał. Cenne, konkretne informacje na temat samego suszenia, a podane na końcu pomysły i przepisy to prawdziwy skarb, nigdzie wcześniej się z takimi rzeczami nie spotkałam, a myślę, że każdy właściciel papug powinien je znać. Z czystym sumieniem będę polecać Pani webinary każdemu kto ma do czynienia z papugami:)"

"Bardzo obszerny i rzeczowy występ skupiający się nie tylko na tym jak suszyć, ale także w podstawom zakresie na technikaliach oraz etapie przed i po. Miłe zaskoczenie przy przedstawianiu produktów, jakie można tą techniką uzyskać. Podsumowując, świetny webinar dla każdego, kto chce urozmaicić dietę swoich pierzastych :)"

"Czekam zawsze z niecierpliwością, są inspirujące, ciekawe, pełne informacji, wiedzy"
Opinie Stypendystów:

Ja osobiście jestem bardzo niedzisiejszym dziwnym człowiekiem robiącym przelewy na poczcie, więc bardzo ucieszyło mnie, że zostałam wylosowana do stypendium. Na webinar czekałam z niecierpliwością od samego początku. Samo stypendium bardzo ułatwiło mi życie choć uważam że webinary J. Karockiej są zawsze mega ciekawe i warte każdej ceny. Ten konkretny poza poszerzeniem wiedzy z zakresu przystosowania ptaków do samego lotu dał mi osobiście wiele merytorycznych argumentów do późniejszych dyskusji o podcinaniu skrzydeł. Myślę że teraz na spokojnie będę umiała wytłumaczyć dlaczego nie wolno tego robić i mam już ku temu przynajmniej część potrzebnej wiedzy. 

Zostałem wylosowany do stypendium na webinar p. Joanny Karockiej o locie i problemie podcinania skrzydeł. Na wydarzeniu została udzielona solidna wiedza, z argumentami i przykładami. Dodatkowo w tle była prezentacja o obecnym wątku, więc technicznie też było fajnie; połączenia nie przerywało i nie było problemu z wejściem na platformę. Na końcu dodatkowo mieliśmy też szansę na dyskusję i zadawanie pytań. Jestem bardzo zadowolony z webinaru, polecam serdecznie. 

Bardzo się cieszę, że otrzymałam stypendium na udział w webinarze. Dzięki niemu mogłam zaczerpnąć z zarówno z osobistego doświadczenia Pani Joanny jak i ze źródeł naukowych jakimi był podparty cały webinar. Wykład był rzeczowy i ujmujący z wieloma infografikami. Wielką zaletą była możliwość zadawania pytań oraz uczestnictwo w panelu dyskusyjnym pod koniec wykładu. Z czystym sercem polecam Panią Joannę jako znającego się na rzeczy behawiorystę papug jak również osobę z którą po ludzku można się skonsultować w zakresie naukowego podejścia do papuzich tematów. Nie był to pierwszy ani ostatni z webinarów w których uczestniczyłam i wiem, że również w przypadku innych edycji będę słuchaczką Pani Joanny. Polecam wszystkim opiekunom papug oraz osobom, które swoją przygodę z papugami dopiero planują zacząć.
Opinie na temat konsultacji:

Konsultacje z Panią Joanną kompletnie odmieniły moje spojrzenie na relacje z papugami. Okazało się, że wiele rzeczy, które wydawały mi się normalne, czy wręcz pozytywne prowadziły do problemów, których źródeł doszukiwałam się wszędzie, tylko nie tam, gdzie były Moje problemy z papugami zaczęły się, kiedy w jednej z nich bardzo mocno odezwały się hormony. Bardzo szybko kompletnie mnie sterroryzował, wielokrotnie mnie atakował dziobiąc w twarz. To był okres, w którym naprawdę się go bałam. Dzięki Pani Joannie w niedługim czasie z małego terrorysty stał się... małym terrorystą, nad którym da się zapanować i z nim zaprzyjaźnić Od momentu wdrożenia ćwiczeń i innych rad, które otrzymałam minęło kilka miesięcy, a ja potrafię w jakimś stopniu zapanować nad ich zachowaniami, lepiej czytam ich zamiary i emocje, a co za tym idzie – od pierwszej rozmowy ANI JEDNEGO DZIOBNIĘCIA! Wcześniej wiecznie nabuzowana papuga teraz domaga się ode mnie zabaw i ćwiczeń Teraz wdrażam trening medyczny papug – wszystko odbywa się poprzez zabawę, zero stresu. Papugi są ciekawe i chętne do nauki. Dodatkowo Pani Joanna nie przekazuje niepewnej wiedzy, która nie ma podstaw naukowych. Opiera się na pewnych źródłach, a jeśli jakieś informacje nie są potwierdzone, zawsze podkreśla to w rozmowie. Proponowane metody pracy z papugami są nowoczesne i ptaki podchodzą do nich pozytywnie. Bardzo polecam! - Kasia

W marcu tego roku odbyłam długą i wyczerpującą rozmowę z Panią Joanną, do której zgłosiłam się z problemem agresji u jednej z naszych papużek. Pani Joanna podzieliła się ze mną szeroką wiedzą z zakresu zachowań papug i pomogła mi wyeliminować nasz problem, poprzez zalecenie stworzenia odpowiedniej tabelki dokumentującej niepożądane zachowanie i współistniejące czynniki + reakcję z jaką zachowanie się spotkało z naszej strony. Po uzupełnieniu kilkunastu wierszy udało mi się wyłapać czynniki, które powodują zachowanie (ignorowanie papugi po wejściu do domu + elementy stroju - golf i inne w panterkowy wzór), dzięki czemu udało się nam znacznie zminimalizować bolesne reakcje. Serdecznie polecam i zachęcam do skorzystania z pomocy Pani Joanny! - Maja

Konsultacje z Panią Joanną całkiem odmieniły moje spojrzenie na papugi. Teraz żyje nam się naprawdę lepiej, ani razu nie zostałam dziobnięta. Polecam Panią Joannę! - Marta


Polecam treningi z Panią Joanną. Do dzisiaj nie wierzę, że to było możliwe. Mój Konur zawsze pluł lekami (a przez chorobę musi je co jakiś czas dostawać) i po 3 tygodniach treningu sam zlizuje każdy lek ze strzykawki. To niesamowite jak łatwo i szybko dało się to zrobić mimo, że nigdy wcześniej nic nie trenowałam z papugą. Już jesteśmy zapisani na kolejny trening i nie mogę się doczekać. Polecam polecam polecam! - Magda

Brak komentarzy


Napisz komentarz

Obrazek Captcha