usługi

Łączę ludzi z ich papugami

Na pewno chcesz aby Twoja papuga żyła długo i szczęśliwie. Ale może nie wiesz jak to osiągnąć? Pomogę Ci w tym. Może Twoja papuga sprawia problemy, z którymi nie możesz sobie poradzić? Pomogę Ci te problemy rozwiązać. 

Pomogę Ci zrozumieć Twoją papugę. Pomogę poprawić relację z papugami.


Świadczę usługi w zakresie doradztwa w każdym zakresie związanym z papugami poza kwestiami rozmnażania. Nie doradzam też w kwestiach związanych z ręcznym karmieniem piskląt.

Konsultacje odbywają się przez telefon, a w przypadkach, w których jest to konieczne przez komunikator z kamerką.

Doradztwo behawioralne

Doradztwo i pomoc w rozwiązaniu problemów z niepożądanymi zachowaniami papug oraz w kwestiach związanych z oswajaniem i treningiem. Cena: 140 zł za dwie godzinne sesje.

Zajmuję się m.in. problemami z niszczeniem piór u papug (popularne skubanie), nadmierną wokalizacją (krzykami), dziobaniem i wszelkimi formami agresji, a także problemami z oswojeniem papug czy tzw. papugami hormonalnymi.

Konsultacje behawioralne składają się z dwóch sesji, bo tylko wyjątkowo udaje się rozwiązać problem na jednej sesji. Na ogół konieczna jest dodatkowa obserwacja i analiza, co wymaga większej liczby spotkań niż jedno.

Doradztwo w zakresie utrzymania papug

Doradztwo we wszystkich sprawach związanych z utrzymaniem papug w domach, a więc zarówno jeśli chodzi o środowisko (klatki, zabawki), jak i żywienie. Standardowa cena: 90 zł za jedną sesję, kolejne sesje 60 zł.

Szkolenia oraz doradztwo specjalne

Na specjalne zamówienia. Nie ma stałej ceny.

Oferty specjalne

Szkolenia i trening w konkretnym celu i konkretnych umiejętności. Każda oferta specjalna ma swoją cenę.Pomagam stworzyć lepsze warunki dla papug, pomagam nawiązywać lepsze relacje pomiędzy papugami a ich opiekunami, pomagam rozwiązywać problemy, które pojawiają się we wspólnym życiu pod jednym dachem ludzi i papug.

Oferty specjalne: