usługi

Łączę ludzi z ich papugami

Na pewno chcesz aby Twoja papuga żyła długo i szczęśliwie. Ale może nie wiesz jak to osiągnąć? Pomogę Ci w tym. Może Twoja papuga sprawia problemy, z którymi nie możesz sobie poradzić? Pomogę Ci te problemy rozwiązać. 

Pomogę Ci zrozumieć Twoją papugę. Pomogę poprawić relację z papugami.


Świadczę usługi w zakresie doradztwa w każdym zakresie związanym z papugami poza kwestiami rozmnażania. Nie doradzam też w kwestiach związanych z ręcznym karmieniem piskląt.

Doradztwo behawioralne

Doradztwo i pomoc w rozwiązaniu problemów z niepożądanymi zachowaniami papug oraz w kwestiach związanych z oswajaniem i treningiem. Cena: 140 zł za dwie sesje.

Doradztwo w zakresie utrzymania papug

Doradztwo we wszystkich sprawach związanych z utrzymaniem papug w domach, a więc zarówno jeśli chodzi o środowisko (klatki, zabawki), jak i żywienie. Standardowa cena: 90 zł za jedną sesję, kolejne sesje 60 zł.

Doradztwo zdrowotne

Profilaktyka zdrowotna czyli jak zapewnić papudze długie życie w zdrowiu i jak zapobiegać chorobom. Jak postępować z chorą papugą. Cena: 60 zł za 30 minut.

Doradztwo dla początkujących

Doradztwo dla osób zamierzających kupić papugę. Konsultacje przygotowują na wspólne życie z papugą oraz pomagają w wyborze papugi. Od 30 zł.

Szkolenia oraz doradztwo specjalne

Na specjalne zamówienia. Nie ma stałej ceny.

Oferty specjalne

Szkolenia i trening w konkretnym celu i konkretnych umiejętności. Każda oferta specjalna ma swoją cenę.


Czy jako behawiorysta papug, doradca i konsultant zarabiam na papugach?

Nie, nie zarabiam na papugach. Zarabiam na wiedzy na temat papug, na moim doświadczeniu i latach nauki. Konsultując się ze mną nie płacicie Państwo tylko za godzinę czy dwie rozmowy i za kilka porad, płacicie za wiele lat mojej nauki, za tysiące przeczytanych przeze mnie stron książek i artykułów, za godziny spędzone na webinarach, konferencjach i wykładach. Wiedza, którą zdobyłam i nadal zdobywam, wymagała ode mnie poświęcenia nie tylko wielu godzin mojego czasu, ale też bardzo dużych środków finansowych.

Pomagam stworzyć lepsze warunki dla papug, pomagam nawiązywać lepsze relacje pomiędzy papugami a ich opiekunami, pomagam rozwiązywać problemy, które pojawiają się we wspólnym życiu pod jednym dachem ludzi i papug. Zarabiam więc nie na krzywdzeniu papug co robią osoby zarabiające na wyzysku papug, a na ich "uszczęśliwianiu" (dałam w "" bo tego słowa nie lubię w tym kontekście, ale ono chyba jednak najlepiej oddaje to co chciałabym powiedzieć). Taka "drobna" różnica...


Oferty specjalne: